Wyszukiwarka
Typ nieruchomości Województwo

Szukanie zaawansowane

Logowanie
Login
Hasło
 

Rejestracja

Partnerzy serwisuprowadzenie fanpage instagram
|www.bkg.com.pl/schody-granitowe

drewmal.com.pl
ZASADY OGÓLNE
 1. Zamieszczanie ogłoszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.
 2. Zamieszczenie ogłoszenia równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Właścicel serwisu Nieruchomosciweb.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń. Jak również nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu.
 4. Zamieszczane ogłoszenie może dotyczyć TYLKO jednej nieruchomości. Jednakże każdy użytkownik może dodać dowolną ilość ogłoszeń dotyczących różnych nieruchomości.
 5. Dostęp do treści ogłoszeń jest bezpłatny
 6. Dane kontaktowe użytkowników serwisu Nieruchomosciweb.pl służą do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.


ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ
 1. Użytkownik po zalogowaniu ma możliwość edycji swoich ogłoszeń.
 2. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
 3. Ogłoszenie dotyczące tej samej oferty może być dodane tylko raz na 30 dni. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń dotyczących tej samej oferty przed upływem tego terminu.
 4. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń o treści naruszających prawo lub dobre obyczaje.
 5. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń, które mogą mieć na celu doprowadzenie innych użytkowników serwisu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, wyrządzenia osobom trzecim jakiejkolwiek szkody, albo też nakłania do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, jak również służących do pozyskania bez wyraźnej zgody użytkownika jego danych osobowych lub innych danych mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo użytkownika czy osób trzecich.
 6. W przypadku stwierdzenia naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, Wydawca może usunąć dane ogłoszenie bez obowiązku zwrotu opłaty poniesionej przez ogłoszeniodawcę za to ogłoszenie (jeśli takowa opłata została poniesiona) jak również, bez obowiązku informowania o tym fakcie ogłoszeniodawcę. Wydawca może również zablokować lub skasować konto użytkownika naruszającego postanowienia niniejszego regulaminu.
 7. Zalecemy aby nie pisać treści ogłoszenia w całości lub dużej części DUŻYMI LITERAMI. Prosimy również nie używać niepotrzebnie wykrzykników. Ogłoszenia takie zostaną wyedytowane, bądź odrzucone!
 8. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany treści i danych wpisanych w ogłoszeniu, w szczególności do zmiany jego kategorii jak również jego usunięcia.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Z określonych niniejszym Regulaminem usług mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. Wydawca nieodpowiada za brak dostępu do serwisu Nieruchomosciweb.pl
 3. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu Nieruchomosciweb.pl skutkują zablokowaniem dostępu do serwisu oraz konsekwencjami prawnymi.
 4. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.
 5. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania w serwisie Nieruchomosciweb.pl.
 6. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników. Aktualna wersja Regulaminu będzie każdorazowo dostępna w serwisie Nieruchomosciweb.pl i obowiązuje od momentu jej zamieszczenia.

Najnowsze oferty

Zdjęcie Typ ogłoszenia Typ objektu Miasto Województwo Cena [zł]
Sprzedam Działka budowlana Bukowa Pomorskie 180 660
Sprzedam inny Lublin Kujawsko-pomorskie 10
Sprzedam Mieszkanie Ruda Śląska Śląskie 203 000
Wynajme Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie 900
Sprzedam Dom jednorodzinny Msciszewice Pomorskie 620 000
Sprzedam Dom jednorodzinny Pułtusk Mazowieckie 375 000
Ogłoszenie bez zdjęcia Sprzedam inny Nowa Wies Świętokrzyskie 60 000
Sprzedam Mieszkanie Białystok Podlaskie 290 000
Kupię Działka budowlana Powidz Wielkopolskie 0
Sprzedam Dom jednorodzinny Ślesin k/Konina Wielkopolskie 600 000
Sprzedam inny Sząbruk Warmińsko-mazurskie 2 200 000
Sprzedam Mieszkanie Rejowiec-Kolonia Lubelskie 85 000
Sprzedam Działka budowlana Warszawa Mazowieckie 820 000
Sprzedam Działka rekreacyjna Mikołajki Warmińsko-mazurskie 200 000
Sprzedam Dom jednorodzinny Msciszewice Pomorskie 420 000